Допомога в лікуванні Організація проведення операцій і лікування в Україні і за кордоном

Якщо лікування в Україні зайшло у безвихідь, наш фонд робить усе можливе, щоб забезпечити необхідне лікування для тяжкохворих дітей за кордоном.

Бувають медичні випадки, з якими українські лікарі впоратися не можуть. Це складні операції, експериментальні види лікування, рідкісні технології променевої терапії. Тому ми витрачаємо значні кошти для надання допомоги в лікуванні дітей в лікарнях Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, Англії, інших країн.

Також співробітники благодійного фонду “СВЯТОЇ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ” надають допомогу в пошуку клініки для дитини за кордоном.
Забезпечення хворих дітей ліками Наш фонд надає допомогу в придбанні лікарських препаратів, купівля яких не оплачується з державного бюджету. Це найсучасніші препарати. Як правило, препарати рідкісні і вартість їх дуже висока. Батьки тяжкохворих дітей не можуть дозволити собі їх придбання.
Допомога сім’ям
Окрім хвороб, у людей трапляється безліч різних бід: бідність, відсутність нормального житла, холод і нерозуміння з боку офіційних служб - усе це добре знайомо багатьом. У рамках цієї програми фонд допомагає тим, кому потрібна допомога соціального, а не медичного характеру: багатодітним сім'ям, жертвам пожеж, бездомним, біженцям і всім, хто потрапив у важку життєву ситуацію.
Шефство над дітьми На сьогоднішній день українське суспільство поки що не готове до того, щоб кожна дитина, що залишилась без уваги і піклування батьків, змогла знайти собі будинок. Але можливо зробити так, щоб кожна така дитина знайшла собі друга і не відчувала самотньою у цьому світі. В серпні 2015 року благодійний фонд «СВЯТОЇ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ» розпочав даний благодійний проект для дітей сиріт, які залишилися без піклування батьків.

Що таке «персональне шефство»? Персональне шефство - спосіб надання допомоги дітям, які перебувають в дитячому будинку чи інтернаті. Беручи участь в цьому проекті, Ви зможете надати допомогу конкретній дитині. Саме основне, чого потребують ці діти, це - людське спілкування, турбота та підтримка. Участь у проекті «Шефство над дітьми з дитячого притулку» - це реальна можливість подарувати свою турботу і підтримку дитині, взяти участь в її долі, а також дати зрозуміти, що вона потрібна комусь.

Як допомогти дітям? Два кроки до Вашої Благодійності:

Виберіть дитину яка потребує допомоги ....

Перекажіть кошти у зручній для Вас формі ....